Kontakt
0948603191
Plyšová detská lampa Fox šedá

Plyšová detská lampa Fox šedá

Výrobca:DR
Kód produktu:6737
Dostupnosť:Na externom sklade
  • 21.99€

  • Bez DPH:18.33€

Očarujúca plyšová líška by sa chcela stať najlepším priateľom vášho dieťaťa. Môže ho sprevádzať všade a predovšetkým uľahčí jeho zaspávanie. Líška je mäkká a ideálna na maznanie. Neutrálne farby pôsobia upokojujúco a umožňujú očiam dieťaťa odpočívať po náročnom dni plnom hrania sa. Rozličné štruktúry povrchu podporujú uchopenie, vďaka čomu si dieťa precvičuje manuálne zručnosti ručičiek. V plyšovom brušku je skrytý interaktívny panel, ktorý je zaistený zapínaním na suchý zips. Panel spustíte tak, že najskôr prepnete tlačidlo z polohy OFF do jednej z dvoch dostupných funkcií a potom na približne 3 sekundy podržte hlavné oválne tlačidlo.

Funkcie na výber:

  • 1. noty + lampa - dieťa bude počuť pokojné melódie, uspávanky, zvuky prírody a šum mora. Melódie je možné zmeniť krátkym stlačením hlavného tlačidla. Zvuky sú sprevádzané jemným svetlom, ktoré plynule mení farbu.
  • 2. svetlo - LED dióda umiestnená v hlavnom tlačidle svieti stálym, teplým svetlom.

Hračka má dve úrovne hlasitosti, takže prehrávané melódie je možné prispôsobiť prostrediu a aktuálnym potrebám. Veľmi užitočnou funkciou je možnosť nastaviť čas, po ktorom hračka prestane hrať uspávanky. Môžete si vybrať z 10, 20 alebo 40 minút. Počas tejto doby sa melódie automaticky menia a rodič dieťa nebudí neustálym zapínaním zvieratka. Panel je z mäkkej hračky úplne odnímateľný. Udržať plyšového medvedíka v čistote je jednoduché, čo je obzvlášť dôležité u malých detí.

Výška plyšovej hračky je cca 30 cm

    Napísať recenziu

    Poznámka: HTML nie je preložené!